Konkurs im. dr. inż. Marka Poncyliusza na najlepszą pracę dyplomową obronioną na Wydziale SiMR

Logo konkursu im. dr. inż. Marka Poncyliusza

Logo Konkursu im. dr. inż. Marka Poncyliusza

Serdecznie zapraszamy Absolwentów studiów inżynierskich i magisterskich do udziału w XXVII edycji Konkursu im. dr. inż. Marka Poncyliusza na najlepszą pracę dyplomową obronioną na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych.

Konkurs ma na celu wyłonienie i promocję najlepszych prac dyplomowych inżynierskich i magisterskich. Doceniamy naszych wybitnych Absolwentów i wzmacniamy ich rozwój zawodowy. W tej misji od lat wspierają nas firmy i instytucje partnerskie, których przedstawiciele zasiadają w Komisji Konkursowej.

Konkurs wyróżnia się długą i bogatą tradycją - jest organizowany nieprzerwanie od 1997 roku. Bieżąca edycja jest pierwszą, w której Konkursowi zostało nadane imię jego inicjatora, dr. inż. Marka Poncyliusza.

Obecnie rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń do XXVII edycji. Zapraszamy do niej Absolwentów, którzy obronili swoje prace dyplomowe w roku akademickim 2022/2023, uzyskując bardzo dobrą ocenę z pracy. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail Monika.Ambroziak@pw.edu.pl w terminie do 15 stycznia 2024 r.

Szczegółowe informacje dotyczące zgłoszenia, regulamin Konkursu oraz jego harmonogram są dostępne na stronie internetowej.

Source URL: http://simr.pw.edu.pl/aktualnosc/wydzial-wspolpraca/1742-konkurs-im-dr-inz-marka-poncyliusza-na-najlepsza-prace-dyplomowa